VaTaN

► "Mahzenden Göklere" ◄

İnternet Haftası’nda internet medyası tartışılacak


Bu yıl 10’uncusu düzenlenecek olan İnternet Haftası etkinliklerinde, gazeteciler, telekomünikasyon sektörü temsilcileri, reklamcılar ve akademisyenler, internet medyasını ve sektörün geleceğini tartışacak.
10’uncu İnternet Haftası, 9-22 Nisan’da çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

Türkiye’de 14’üncü yılını dolduran internet medyası, bu yıl 10’uncusu kutlanacak olan İnternet Haftası etkinliklerinde masaya yatırılacak. İnternet Medyası Derneği (İMD) tarafından 13 Nisan’da “İnternet Günleri” adı altında düzenlenecek panellerde internetin geleceği, medyanın internetteki gelişimi ve iletişim sektörünün ulaştığı nokta ele alınacak. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve İMD Başkanı Hadi Özışık’ın açılış konuşması yapacağı internet günleri programında, üç ayrı konu başlığı altında paneller gerçekleştirilecek.

“Teknoloji bizi nereye götürecek? Nasıl bir bebek bizi bekliyor?” konulu panele konuşmacı olarak Türk Telekom Genel Müdürü Paul Doany, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Vodafone Genel Müdürü Atilla Vitai, AVEA Genel Müdürü Cüneyt Türktan ve Gazeteci Şeref Oğuz katılacak.

“İnternet ve Medya” konulu panelde gazeteciler Fatih Çekirge, Serdar Kuzuloğlu, Ekrem Dumanlı, Bülent Denli, Nazım Alpman ile Hukukçu Adem Sözüer ve AKP’nin Tanıtım ve Medya’dan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Edibe Sözen konuşacak.

“İnternetin Bugünü Yarını” konulu panele ise All Medya Genel Müdürü Muharrem Ayın, Zap Medya Genel Müdürü Bülent Boytorun, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Ocaklıoğlu, ADD Medya Genel Müdürü Bahar Erdoğan, İMD Danışmanı Uğur Şeker ve Toshiba Genel Müdürü Aytaç Biter konuşmacı olarak katılacak.

ANKA
kaynak : sekizsutun.com

Nisan 10, 2007 - Posted by | Bilgisayar, Bilim, Bilişim

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: