VaTaN

► "Mahzenden Göklere" ◄

Şeyh Şamil’in köyü kuşatıldı!


İmam Şamil’in köyü GİMRİ, rus ve işbirlikçiler tarafından kuşatıldı! İşgalciler, köy halkından direnişçileri teslim etmelerini aksi takdirde köyü enkaza çevirecekleri tehtidinde bulundular!
ÇİC yetkililerin bugün verdiği bilgilere göre Dağistan Cumhuriyetinde İmam Şamil’in köyü GİMRİ rus ve işbirlikçi hainler tarafından kuşatıldı ve köy sakinlerinden mücahitleri teslim etmelerini aksi takdirde köyü enkaza çevirecekleri tehtidinde bulundular!

Hatırlatalım, Mart ayında Gimri köyünde Emir Rabbaniye bağlı mücahitler ve ruslar arasında çatışmalar yaşanmıştı.

İşgalci Rus özel birlikleri ve işbirlikçi hainler bugün yine köyü kuşattılar ve köy sakinlerine tehtid ve öldürme korkusuyla, mücahitleri teslim etmedikleri takdirde, köyü yerle bir edeceklerini söylediler..

Kuşatmanın halen sürdüğünü, köy halkının korku içinde beklediğini bildiren yetkililer, rusların bölgeye her an ağır silahlarla operasyon düzenleyebileceklerini bununda katliam olacağını söylediler. Şu an gergin bekleyiş halen sürüyor.

Nisan 12, 2007 - Posted by | Çeçenistan, Ümmet, Dünya, Diğer, Güncel, Gündem, Genel, Haberler, islam, Russian, Savaş, Siyaset, Türkçe, Terör, İnsan

1 Yorum »

  1. ulan deyus ruslar siz kancıklıktan baska bısı bılmezmısınız be sızın karsınızdakı ya sılahsız kadın olacak ya da çocuk demı ulan cenabet gavurlar sızınle cok yakında hesaplasacagız bekleyın benı ben çeçenistan a cumhurbaskanı olacagım LEBBEYK..

    Yorum tarafından ALLAH AŞIGI | Nisan 21, 2007 | Cevapla


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: