VaTaN

► "Mahzenden Göklere" ◄

Deniz bitti, Deniz!!!


Katıldığı canlı yayında ‘AK Parti iktidarı devam ederse Türkiye’de bir rejim sorunu yaşanır’ diyerek adeta milleti tehdit eden Baykal, al sana rejim sorunu! Gücün yeterse bu sorunları çöz! Sky tv’deki canlı yayında, yapılacak seçimlerde ‘AK Parti iktidarı devam ederse Türkiye’de bir rejim sorunu yaşanır’ diyerek adeta milleti tehdit eden Baykal, cuntanın kucağında oturarak konuşmaya ve ‘kanla beslenmeye’ devam ediyor…

Milletin sorunları için tek bir ekonomik yada sosyal çözüm ve düşünce üretmeyen Baykal, askerin kucağında iktidar koltuğuna oturabileceğini zannediyor!

Al sana Türkiye’de rejim sorunu Postal Demokrat Baykal!!

Torununu leğende taşıyan nine, yılın annesi seçildi!!

Milletin açlığından, sefaletinden sana ne?
Son aylarda tek bir demecin var mı acaba fakirlikle boğuşan halkın sorunlarını çözmek adına?

Kimse Yok mu Derneği, özürlü torununu leğen içinde okula götürüp getiren Hatice Nine’yi yılın annesi seçti. Dernek, her yıl düzenlediği ‘yılın annesi’ ödülüne bu yıl Hatice Şengül Nine’yi layık gördü.

Hatice Nine’nin fedakârlığını 5 ay önce Zaman ortaya çıkarmıştı. İlkokul çağındaki engelli torununu bir leğene oturtup buzun üzerinde çekerek okula götürüp getiren Hatice Nine’nin bu gayreti herkesi duygulandırmıştı. Haberin ardından dünyanın dört bir yanından Hatice Nine’ye yardım yağarken Kimse Yok mu Derneği de Mahzun’a bir akülü özürlü arabası hediye etmişti.

Kimse Yok mu Derneği’nin internet sitesinde yapılan ‘yılın annesi’ anketinin adayları arasında Hatice Şengül de vardı. Şengül, oyların ezici çoğunluğunu alarak ‘yılın annesi’ seçildi. Kimse Yok mu Derneği, 13 Mayıs Pazar günü İstanbul FKM’de yapacağı törenle Hatice Nine’ye ödülünü verecek. Törende ayrıca, engelli 10 anneye akülü araba hediye edilecek.

Mayıs 9, 2007 - Posted by | Diğer, Dosya, Güncel, Gündem, Genel, Haberler, Siyaset, Siyasetçiler, Türkçe, Turkiye

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: