VaTaN

► "Mahzenden Göklere" ◄

Ezan’a dil uzattı! *izle* / Video


Anayasa Mahkemesi eski Başkanı Yekta Güngör Özden, Hatay’da katıldığı konferansta dini hassasiyetlerimizle oynadı, tehlikeli ifadeler kulladı! Ezan’a ‘bir habeşinin okuduğu şey’ dedi.. Yekta Güngör Özden’den ezan için rencide edici sözler

Ezanın hangi dilde okunduğundan dini kurallar manzumesindeki yerine, Demokrat Parti iktidarının icraatlarından seçim propagandasına birçok konuya değinen Özden, Ankara’nın Yenişehir semtinde ‘çok ezan okunuyor olması’ndan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi ve ezan sesleri arasında ‘yürünemediğini’ iddia etti. Özden, bir konferansta ayaküstü sohbet ettiği iki papaz ile ilgili hatırasını anlatırken kendisini Anayasa Mahkemesi Başkanı olarak tanıyıp yanına geldikleri için adeta bir karşılaştırma yaparak “Onlar kültürlü insanlar.” ifadelerini kullandı.

İşte Özden’in hakaret dolu sözleri… İzlemek için tıklayınız…

Mayıs 11, 2007 - Posted by | Diğer, Güncel, Gündem, Genel, Haberler, ibadet, islam, Konferans, Son Dakika, Türkçe, Turkiye

4 Yorum »

 1. Birkaç metre bez ve 2 paket pamukla kimin önüne uzatılacağını unutmuş gibisin.Madem ki papazı methediyorsun,delikanlı ol,onun önüne uzan,hem çağdaş bir şaekilde grantuvalet giydirilip,üxerine de kaliteli şarap dökülerek kutsanırsın ve sırtın da gerçekten yere (toprağa ) gelmez.
  Zamanında,görevdeyken,attığın tarafsızlık nutuklarına,o zamanlar da gülüyordum;şimdide hatırladıkça gülüyorum ve bu adamlar art niyetlerini ille de birilerini maske yapıp da alenen söyleyemeyecek kadar korkak mı olurlar? diye geçiyor içimden.Bir-iki istisna,bir tane delikanlı adam çıkmaz mı hiç aranızdan?

  Yorum tarafından Alpertunga | Mayıs 12, 2007 | Cevapla

 2. Vatandaş matematik de bilmiyor,ezanın türkçe okunması toplam 18-20 sene;be adam bu ezan asırlardır orjinal haliyle bütün dünya üzerinde okunuyor, hatta saat farkı dolayısıyla dünya üzerinde her an ezan okunuyor,demokrat parti iyi yapmış,bir yanlışı düzeltmiş,ne güzel!

  Yorum tarafından Alpertunga | Mayıs 12, 2007 | Cevapla

 3. mekanin cennet olsun basvekilim.

  seni özledik menderes

  Yorum tarafından kerem | Mayıs 30, 2007 | Cevapla

 4. be gerizekalı ahmak yekta yaratığı!!!!!!!! rabbim senin yüreğinden ezan-ı muhammed sevgisini çıkarmışsa kim ne yapsın?????????? NASİPSİZ!!!!!!!!! KADERİNE AĞLA….

  Yorum tarafından HUKUKÇU | Nisan 11, 2009 | Cevapla


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: