VaTaN

► "Mahzenden Göklere" ◄

Generaller Erbakan’dan özür diledi!!!


Saadet partisinin en önemli üç ismi, geçtiğimiz hafta aralarında eski genelkurmay başkanı Doğan Güreş’in de olduğu bir grup emekli generalle bir araya geldi.

Saadet partisinin en önemli üç ismi, geçtiğimiz hafta aralarında eski genelkurmay başkanı Doğan Güreş’in de olduğu bir grup emekli generalle bir araya geldi. 10 Mayıs günü Ankara’da Doğan Güreş’in ofisinde gerçekleşen gizli toplantıda, emekli generallerden Saadet partisinin en önemli üç ismine şok bir itiraf ve teklif geldi.

Generaller 28 Şubat döneminde Erbakan’a yönelik operasyonla ilgili günah çıkarttılar. Erbakan’dan özür dileyen generaller “Erbakan’ı şimdi anlıyoruz. Erbakan’ın ne kadar milli bir duruşu olduğu şimdi anlaşılıyor” dediler. Erbakan ile bugünkü AKP’yi kıyaslayan generallerin, daha milli olduğunu ısrarla vurguladıkları Saadet partili en üst düzey üç isme şok bir telkinde de bulundular. Generaller Saadet Partisinden AKP’ye karşı mutlaka ittifaka gidilmesini, bir blok oluşturulmasını istediler. Generaller BBP’yle, Genç Parti’yle, DSP’yle, kimle olursa olsun mutlaka bir ittfaka gidilmesini telkin ettiler.
Toplantıda Saadetli yetkililer de generallerin AKP’yle ilgili endişelerine hak verdiler.

Mayıs 17, 2007 - Posted by | Askeriye, Diğer, Güncel, Gündem, Genel, Haberler, Siyaset, Siyasetçiler, Son Dakika, Türkçe, Turkiye

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: