VaTaN

► "Mahzenden Göklere" ◄

El Fetih Sizyonist rejimin güvenliği içinmi çalışıyor? Belgeler ve El Fetih


Hamas’ın El Fetih Karargahlarında ele geçirdiği belgeler, El Fetih’in sözde güvenlik güçlerinin Filistin halkı yerine siyonist rejimin güvenliği için çalıştığını açıkça ortaya koyuyor. Filistin davasını en yakından izleyen sitelerden Velfecr.com İlk Defa Ele Geçirilen Belgeleri Yayınladı!

İşte velfecr.com da yayınlanan haber:

Hamas’a bağlı mücahidlerin Gazze’deki El Fetih Güvenlik karargahlarında ele geçirdiği belgeler, El Fetih’in sözde güvenlik güçlerinin Filistin halkı yerine siyonist rejimin güvenliği peşinde olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

İzzeddin el Kassam mücahidlerine ait internet sitesinde yayınlanan belgeler El Fetih içindeki İsrail işbirlikçilerinin ihanetlerini gözler önüne seriyor

Yayınlanan belgeler, güvenlik karargahlarının Filistin halkının hizmet amacıyla kurulmadığını, Filistin halkının güvenliğini sağlamak için çalışmadığını, aksine, Filistin halkının güvenliğini tahrip eden ihanetler içine girdiklerini ortaya koyuyor.

Filistin halkı için tam anlamıyla bir kabusa dönen bu karargahların, siyonist işgal güçleri tarafından Filistinli direnişçileri izlemek için bir üs olarak kullanıldığı, buradaki hapishanelerin siyonistlerin hapishanelerinden hiç bir farkının olmadığı, mücahidlerin ve cihad komutanlarının kaçırılarak buralarda işkencelere uğratıldığı açıkça ortaya çıkmıştı.

Ele geçirilen belgelerin bir kısmının “special security sources” (özel güvenlik kaynakları) ve “operation management” (operasyon yönetimi) başlıkları altında tanzim edildiği, Amerikan-İsrail adamı Muhammed Dahlan ve ekibinin Filistinli mücahidler hakkında yaptıkları takipleri kayıt altına aldığı, Hamas’a bağlı olan herkesin ayrı ayrı dosyasının tutulduğu ortaya çıktı.

Belgelerin birinde, güvenlik birimlerinde bulunan Hamas’a bağlı Filistinli direnişlerin bütün isimlerinin yazıldığı, bir başka belgede İzzeddin El Kassam tugaylarına bağlı mücahidlerin bütün faaliyet raporlarının tutulduğu, faaliyetlerinin izlendiği ve İzzeddin el Kassam mücahidleri hakkında tanzim edilen raporların siyonist işgal güçlerine ulaştırıldığı, bu mücahidlerin de siyonist işgal güçleri tarafından füze saldırıları ve özel operasyonlarla şehid edildiği ortaya çıktı.

Başka bir belgede ise Kassam mücahidlerinin nerede ne zaman askeri eğitim yaptıklarının ve bu eğitimi kimlerin verdiklerinin rapor edildiği görülmekte.

İSRAHABER

Bu belgelerden ikisinin orjinal örneklerini yayınlıyoruz.

BELGE 1

Konu: Hamas’a bağlı kişilerin listesi

Hedef: Bu kişiler hakkında detaylı bilginin edinilmesi

İmza: Operasyon yönetimi başkan yardımcısı

BELGE 2

Konu: Kassam Tugayları’nın eğitim sezonu

Metin: Güvenilir bir kaynağımız Kassam mensuplarının “Nitsarim” adı verilen bölgede 45 gün sürecek eğitim sezonuna girdiklerini bize rapor etti

Hedef: İlgili bilgi

İmza: Güvenlik kurumlarI

Temmuz 2, 2007 - Posted by | Dünya, Diğer, Filistin, Güncel, Gündem, Genel, Haberler, Siyonizm, Türkçe, İsrail

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: