VaTaN

► "Mahzenden Göklere" ◄

2007 OKS Sınav İtirazları ve ÖRNEK DİLEKÇELER


 

Sonuçlara itirazlara sonuçların İnternetten yayımlanmasından itibaren en geç 10 (on) gün içinde dilekçe yazarak aşağıda adresi verilen Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüne ulaştırılması gerekmektedir.

ÖRNEK DİLEKÇE

Ms-Word PDF

UYARI : İtiraz dilekçelerinin işleme alınması için bu dilekçelerin en son 18 Temmuz 2007 saat 17.00’a kadar Genel Müdürlüğümüz evrak birimine ulaşması gerekmektedir.

İtirazların incelemeye alınması için T.C. Ziraat Bankası Beşevler Ankara Şubesindeki Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin 5495218/5001 numaralı hesabına 10 (on) YTL inceleme ücretinin yatırılması ve banka dekontunun eklendiği dilekçenin Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü 06500 Teknikokullar – ANKARA adresine Normal Posta veya APS veya Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. (E-posta veya faks ile gönderilen dilekçeler işleme alınmayacaktır)

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T.C. kimlik numarası belirtilmeyen, banka dekontu eklenmemiş, imza ve adresleri olmayan dilekçeler dikkate alınmayacaktır.

İtirazlar konusunda dikkat edilecek hususlar;

1. Sınav Merkezinde bulunan her türlü sınav evrakının aslı veya fotokopisi yargı organları dışında, aday dâhil hiçbir kişiye ya da kuruma verilemez ve gösterilemez. Bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmayacak adaya cevap yazısı gönderilmeyecektir.
2. Başvurusu/sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen/giremeyen, sınava alınmayan ya da çıkarılan, başarılı olamayan, birden fazla ücret yatıran veya başvuru şartlarını taşımadığı halde sınav ücreti yatırmış olan adayların ödedikleri ücretler kesinlikle iade edilmeyecektir. Bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmayacak adaya cevap yazısı gönderilmeyecektir.
3. 2007 OKS Puan Sonuç Bilgileri konusunda sadece bakanlığımıza ait http://oks2007.meb.gov.tr/ sitesinden alınan bilgiler doğrudur. Diğer kaynaklardan alınan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.
Tercihlerin Bakanlığımızın resmi sitesi olan http://oks2007.meb.gov.tr/ adresinden alınan sınav sonuç belgesine göre yapılması gerekmektedir.

Adres: Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü
06500 Teknikokullar – ANKARA

Temmuz 19, 2007 - Posted by | Öğrenci, Diğer, Eğitim, Güncel, Gündem, Genel, Haberler, Son Dakika, Türkçe, Turkiye

2 Yorum »

  1. yhaa bana acilllll dilekçe örneği lasım ltfnnnnn bana dilekçe öneği bulun ltfnnnnnnn 😀

    Yorum tarafından seher | Ekim 11, 2008 | Cevapla

  2. yha bulursanıss çok sevinirim:) ama bulamassanısss işim bitti demektr:(

    Yorum tarafından seher | Ekim 11, 2008 | Cevapla


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: