VaTaN

► "Mahzenden Göklere" ◄

Seçim öncesi Okan Bayülgen’in programına katılan iki vekil adayından biri micliste ya diğeri ? ► video


Seçim öncesi Okan Bayülgen’in programına katılan iki vekil adayı, ilginç bir olayın aktörleri olmuştu. Sunucu Okan Bayülgen’in küstahlığı ise unutulacak gibi değil…Türkiye’nin 22 kadın kaymakamından ve Meclis’in en genç milletvekillerden biri olan Özlem Piltanoğlu Türköne, CHP eski milletvekillerinden olan Berhan Şimşek ile birlikte televizyoncu Okan Bayülgen’in canlı konuğu olmuş ve haksız ve çirkin ithamlara maruz kalmıştı.

İşte o saygısızlık anı <<İZLE>>
Seçimler öncesi NTV’de Okan Bayülgen”in “Bu Sizi İlgilendiriyor” programına konuk olan AKP İstanbul 1. Bölge 9. sıra adayı olan Türköne, kendisine “Özlem” diye hitap eden Bayülgen’i uyararak sayın denilmesini rica etmiş ve bu dakikadan sonra da Berhan Şimşek ve sunucu Bayülgen’in sözlü ithamlarına uğramış ama yine de efendiliğini koruyarak programı terketmemişti.

NEDEN?

Bayülgen’in program esnasında kendisinden “Özlem” şeklinde bahsetmesinden rahatsız olan Türköne, sunucudan mümkünse kendisine adı ve soyadıyla hitap etmesini istedi. Bunun üzerine çılgına dönen Okan Bayülgen genç adaya demediğini bırakmadı. Türköne’ye ağzına geleni söyleyen Bayülgen, çıkışmalarına reklam arasında ve sonrasında da devam etti.

GENÇ ADAY NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Sadece kendisine adı ve soyadıyla hitap edilmesini istemesinden dolayı şovmen Bayülgen’in ego kirizine girmesine şahit olan Türkene olup bitene hiçbir anlam veremedi. Türköne’nin bütün kırılmışlığına rağmen stüdyoyu terketmeyişi dikkat çekti. Genç siyasetçinin programın geri kalan dakikalarında oldukça üzgün olduğu ve sorulan sorulara tutuk cevaplar verdiği görüldü.

ŞOVMEN SEÇİM PROGRAMI SUNARSA…

NTV’nin seçim sürecinde bir farklılığa imza atmak için Okan Bayülgen’e siyasi program sundurması, ciddi bir hata olarak değerlendirildi. NTV’yi arayan çok sayıda seyirci Bayülgen’i ve şovmene siyaset programı sunduran kanal yönetimini protesto etti.

Samanyoluhaber.com

Temmuz 24, 2007 - Posted by | Diğer, Güncel, Gündem, Genel, Haberler, Seçim, Siyaset, Siyasetçiler, Son Dakika, Türkçe, Turkiye

1 Yorum »

 1. Pek takip etmediğim halde, şunu gözlemledim ki, bu seçim döneminde şovmenler iyi bir atak yapmış. 😉

  Okan Bayülgen, videodaki olayda, seyirciyi eğlendirme amacı taşımıyor. Olay reyting olayı da değil.

  Olay abartılmış gibi. Yani büyütülmesi gereken bir durum yok aslında. Yani hem konuk, hem sunucu durumu ilerletmeyebilirlerdi.

  Hani Okan Bayülgen’in normal şovu olsaydı, normal karşılanabilirdi; ama anlaşılan program daha ciddi bir yapıda.

  Siyaset işine karışmayı pek sevmeyen birisiyimdir. Bu yorumu yazmaya nasıl başladım, blemiyorum. 😛

  Yorum tarafından birgin | Temmuz 25, 2007 | Cevapla


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: