VaTaN

► "Mahzenden Göklere" ◄

Dehşete düşüren infaz görüntüleri


İnternete verilen ve kısa süre sonra kaldırılan görüntülerde ırkçılar, iki genci ‘Rusya aşkı’ için idama mahkum ettiklerini söylüyor ve ardından katlediyor. İşte korkunç cinayet anı.

Dehşete düşüren infaz görüntüleri

Hakan Aksay’ın haberi

Rusya’da sayıları onbinleri bulan ırkçı ve faşistler her gün yeni bir eylemle kendilerinden söz ettiriyorlar. Geçen yıl 51 kişiyi öldüren, 310 kişiyi de yaralayan Rus ırkçıları, bu yılın yalnızca ilk dört ayında 25 kişiyi öldürdüler.

Daha önceden Kafkasya ve Orta Asya kökenli insanlara saldırarak sonradan bu saldırılarının fotoğraflarını internetten sergileyen ırkçılar, ilk kez daha farklı ve korkunç bir yönteme başvurdular.

Bazı internet sitelerinde Pazar günü bir Tacik bir de Dağıstanlı’nın ırkçılar tarafından öldürülüşünün görüntüsü yayımlandı. Birinin kafası kesilen, ötekisi de ensesinden kurşunlanarak öldürülen iki Müslüman, cinayet öncesinde kameralara, kendilerini ‘nasyonal sosyalistlerin tutukladığını’ söylüyor.

2007 tarihini taşıyan vahşet görüntüleri 2 dakika 42 saniye sürüyor. Ve cinayetler gamalı haç önünde işleniyor.

Katliamın reklamını yapan National Socialism/White Power örgütünün sloganı da ürkütücü: “Siyaset yok, fiziki saldırı var!”

Yabancılara, özellikle de esmerlere tekme tokat ve sopalı saldırıları video ve fotoğraf olarak yaygınlaştıran ırkçılar, “Yabancıları dövmek eğlenceli, moda ve spordur” diye çığlıklar atıyorlar. Rusya Başsavcılığı kanlı video olayıyla ilgili soruşturma başlattı.

Rus medyası, başları bedenden ayrılan iki cesedin olay yerinde açılan mezarlara gömüldüğünü duyurdu. Birçok web sitesinde fotoğraflarla canlandırılan bu cinayetler büyük yankı yarattı.

NTV

Reklamlar

Ağustos 14, 2007 - Posted by | 18+, Dünya, Diğer, Güncel, Gündem, Genel, Haberler, Resimler, Son Dakika, Türkçe

2 Yorum »

  1. ah bunları yapanı bı gorsem neler neler o zman benım ne yapacagımı kendılerı bıle bılmezler ne dıyelım olenlere allahtan rahmet yakınlarına bas soglıgı dılıyelım

    Yorum tarafından sebat | Ağustos 14, 2007 | Cevapla

  2. mraklı

    Yorum tarafından ahmet | Temmuz 5, 2010 | Cevapla


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: