VaTaN

► "Mahzenden Göklere" ◄

Bakın Monitörü nereye sakladı ! Yuh dedirtecek.. – Video Haber


LCD ekran bilgisayar monitörünü etek altına saklayıp çaldılar.Video’yu izlemek için tıklayın

ANTALYA’nın Kaş İlçesi’nde beyaz eşya ve bilgisayar ürünleri satışının yapıldığı işyerine giren 5 kadın, 19 inch büyüklüğünde LCD ekran bilgisayar monitörünü çalması, güvenlik kamerasına yansıdı. Hırsızlığı yarım saat sonra fark eden işyeri sahibi Ömer Kahya, kadınların monitörü eteğin altında saklamak için düzenek kurmuş olabileceklerini söyledi.

Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan beyaz eşya ve bilgisayar ürünleri satışı yapan Ömer Kahya’ya ait işyerine giren kimlikleri henüz belirlenemeyen yabancı dilde konuşan 5 kadından 1’i çok az Türkçe’si ile tost makinesi almak istediklerini söyledi. Bu kadın Ömer Kahya’yı oyalarken, kadınlardan biri işyerindeki 19 inch büyüklüğündeki LCD ekran bilgisayar monitörünü alarak yanında duran kadına verdi. Bu kadın da ekranı eteğinin altına yerleştirerek işyerinden ayrıldı.

Ömer Kahya, kadınların gitmesinden yaklaşık yarım saat sonra bilgisayar ekranını yerinde göremeyince hırsızlığı fark etti. Güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen Kahya, hırsızlık anının kamera tarafından kaydedildiğini görünce polise ve savcılığa başvurdu. Polis, kadınların bulunması için çalışmalara başladı.

Ömer Kahya, 30- 40 yaşları arasındaki 5 kadının iyi giyimli olduğunu ve Bulgarca konuştuklarını söylerken, çok az Türkçe bilenin kendisiyle diyalog kurarken, diğerlerinin hırsızlık olayını gerçekleştirdiğini kaydetti.

Kahya, kadınların bilgisayar ekranını eteğin altında saklamak için bir düzenek kurmuş olabileceklerini söyledi.

Çalınan monitörün fiyatının 250 TL olduğunu belirten Kahya, “Çalınan malın değeri büyük değil. Bu kişilerin başkalarına da zarar vermeden yakalanmasını istiyorum” dedi.

Ağustos 28, 2009 - Posted by | Diğer, Güncel, Genel, Haberler, Son Dakika, Türkçe, Video | , , ,

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: